PL DE EN RU

Bądź na bieżąco

Dodaj
free wifi Newsletter

Pokoje

O pokojach

Do dyspozycji naszym Gościom oddajemy przestronne i komfortowo wyposażone pokoje 1, 2 i 3-osobowe, pokoje rodzinne typu Studio i Studio LUX. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, TV, telefon, dostęp do Internetu, pokoje Studio posiadają lodówki. Hotel jest również w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo zachęcamy do wykupienia obiadokolacji (cena 50,00 zł / odobę dorosłą,  25,00 zł / dziecko w wieku 5-15 lat)

W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi i kompleksu saun

Darmowa sieć Wi-Fi na całym obiekcie

sectionImage

hotelskalite2 - Pokój 1-osobowy Pokój 1-osobowy zobacz szczegóły | Galeria zamknij x Cena od
168 zł
Rezerwacja

Komfortowy pokój jednoosobowy. Wyposażony w łazienkę, TV, telefon, darmowe Wi-Fi. W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi, kompleksu saun, wejście do klubu hotelowego.

hotelskalite2 - 2-osobowy Twin 2-osobowy Twin zobacz szczegóły | Galeria zamknij x Cena od
231 zł
Rezerwacja

Pokój dwuosobowy posiadający dwa pojedyncze łóżka. Pokój jest wyposażony w łazienkę, TV, telefon, darmowe Wi-Fi. W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi, saun i wejście do klubu hotelowego.

hotelskalite2 - 2-osobowy Double 2-osobowy Double zobacz szczegóły | Galeria zamknij x Cena od
252 zł
Rezerwacja

Pokój dwuosobowy z możliwością przygotowania łóżka małżeńskiego. Pokój jest wyposażony w łazienkę, TV, telefon, darmowe Wi-Fi. W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi, saun i wejście do klubu hotelowego.

hotelskalite2 - Pokój 3-osobowy Pokój 3-osobowy zobacz szczegóły | Galeria zamknij x Cena od
364 zł
Rezerwacja

Słoneczny i przestronny pokój posiadający 3 pojedyncze łóżka. W każdym pokoju istnieje możliwość przygotowania łóżka małżeńskiego. Pokój jest wyposażony w łazienkę, TV, telefon, darmowe Wi-Fi. W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi, kompleksu saun i wejście do klubu hotelowego.

hotelskalite2 - Pokój Studio Pokój Studio zobacz szczegóły | Galeria zamknij x Cena od
434 zł
Rezerwacja

Przestronne pokoje typu Studio dla 4 osób, składające się z dwóch pomieszczeń, w tym pokój dzienny i sypialnia dla 2 osób (z jednym lub dwoma łóżkami). Pokoje szczególnie polecane dla Rodzin z dziećmi lub osób ceniących sobie luksus wypoczynku.Dwa pokoje są dodatkowo z balkonami, jeden z nich posiada wannę zamiast prysznica. Pokój jest wyposażony w łazienkę, Tv, telefon, darmowe Wi-Fi. W cenie noclegu: śniadanie, korzystanie z basenu, jacuzzi, kompleksu saun i wejście do klubu hotelowego.

hotelskalite2 - Pokój Studio dla 2 osób Pokój Studio dla 2 osób zobacz szczegóły | Galeria zamknij x Cena od
540 zł
Rezerwacja